15 x 23 cm auto reproduktory Auna CS- LED69, 1000 W

Auna CS- LED69 je párbasových auto reproduktorů s 3 pásmovou koaxiální konstrukcí s výkonem 1000 Wmax.Membránové materiály auto... více informací »
15 x 23 cm auto reproduktory Auna CS-
Značka: Auna
726 Kč
Ověřit dostupnost
Auna CS- LED69 je párbasových auto reproduktorů s 3 pásmovou koaxiální konstrukcí s výkonem 1000 Wmax.Membránové materiály auto...

Auna CS- LED69 je párbasových auto reproduktorů s 3 pásmovou koaxiální konstrukcí s výkonem 1000 Wmax.Membránové materiály auto reproduktorů Auna jsou vybírány s ohledem na hmotnosta tuhost, aby zajistily zejména ve středním pásmu zřetelnost a zachovalyzvukový obraz na výkonnostních hranicích bez zkreslení. O další vyrovnání azvýšení výkonu se starají srovnatelně velké ASV oscilační cívky.Neodymový materiál tweeteru vytváří mimořádně silné magnetické pole, cožzvyšuje citlivost oscilační cívky a čímž nakonec investuje do optimální kvalityzvuku.Pro vizuální demonstraci síly mají auto reproduktory LED diodové kryty, kteréponoří auto do stylového modrého světla a triumfálně zazáří při příležitostech,jako jsou tuningové show, veletrhy a podobné příležitosti.

Tento velmi žádaný produkt 15 x 23 cm auto reproduktory Auna CS- LED69, od společnosti s dlouholetou tradicí Auna jednoduše získáte tady trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 726 Kč.