2.1 set reproduktorů QTX QL1510MA, 38 cm (15″), 2 x 25 cm (1

Set QL1510MA je set 2.1 aktivních reproduktorů sestávající z komponent s osvědčenou technikou a výbornými parametry. Díky RMS... více informací »
2.1 set reproduktorů QTX QL1510MA
Značka: QTX
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Set QL1510MA je set 2.1 aktivních reproduktorů sestávající z komponent s osvědčenou technikou a výbornými parametry. Díky RMS...

Set QL1510MA je set 2.1 aktivních reproduktorů sestávající z komponent s osvědčenou technikou a výbornými parametry. Díky RMS výkonu subwooferu 350 W a výkonu satelitních reproduktorů 125 W je ideální pro ozvučování menších a středně velkých akcí. Součástí subwooferu je všestranný mixážní pult s efekty na pěvecké a přednáškové akce s linkovými vstupy pro připojení mikrofonů a nástrojů a dvěma stereo cinch vstupy na připojení externích zařízení jako je CD přehrávač či notebook. Díky AUX výstupům může vést signál do dalšího zesilovače. Technická výbava zařízení je doplněna integrovaným zesilovačem s technologií MOSFET. Optimální prostorový zvuk dosáhnete díky 3-pásmovému ekvalizéru a samostatně ovladatelné subwooferové části. Boční úchyty satelitních reproduktorů a kolečka subwooferu usnadní přenášení. Součástí balení jsou i stojany, které umožní umístit satelitní reproduktory do adekvátní výšky. Satelitní reproduktory můžete umístit i naležato nebo jako monitorové reproduktory.Povedený výrobek 2.1 set reproduktorů QTX QL1510MA, 38 lze nakoupit aktuálně tady na stránkách v populární kategorii reproduktory! Nyní můžete najít akční kusy z této populární kategorie za výhodné peníze. Tento vyjímečný výrobce QTX může nabídnout top sortiment.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele QTX. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt 2.1 set reproduktorů QTX QL1510MA, 38 originál od značky QTX máte možnost sehnat aktuálně pořád výhodně! Momentálně k dispozici za 17 999 Kč.