4-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH04 2800W

Auna AMP-CH04 je odolný 4-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční... více informací »
4-kanálový auto zesilovač Auna
Značka: Auna
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AMP-CH04 je odolný 4-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční...

Auna AMP-CH04 je odolný 4-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje bohatý zvuk, který Vás nezklame. Neúnavné válcující basy s pevně stojícími středy a volně létajícími výškami.Špičkový výkon až do 2800W max., který Vás ohromí.Vysoko a nízkoúrovňové vstupy spojují Auna zesilovač s různými zařízeními.Vzhledově přístoj spoléhá na černý základ ozdobený stříbrnou platničkou a stříbrnými lemy. Šest pod plášť šikovně schovaných LED osvětlení tvoří nepřímo LED osvětlení, které zahaluje zesilovač do jemně rozptýleného světla.
Tento skvělý produkt 4-kanálový auto zesilovač Auna jde nakoupit také tady u nás umístěný v rubrice zesilovače do auta. Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z naší rubriky za skvělou cenu. Tento vyjímečný výrobce Auna pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky. levně!

Tento oblíbený produkt 4-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH04 od skvělého a známého výrobce Auna pohodlně získáte tady teď za skvělou cenu. Levně za 1 599 Kč.