4 kanálový zes. do auta Auna Silverhammer, 4400W, stříbrný

Auna Silverhammer sevyznačuje svěžím designem, vysokým výkonem a hliníkovým chladicím tělem svrchní vrstvou ve stříbrné... více informací »
4 kanálový zes. do auta
Značka: Auna
1 804 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Silverhammer sevyznačuje svěžím designem, vysokým výkonem a hliníkovým chladicím tělem svrchní vrstvou ve stříbrné...

Auna Silverhammer sevyznačuje svěžím designem, vysokým výkonem a hliníkovým chladicím tělem svrchní vrstvou ve stříbrné barvě.Zesilovač disponuje maximálním výkonem 4400W, bez stupňově regulovatelným filtremvysokých a nízkých frekvencí a zapojitelným superbassem. Všechny tyto atributypomáhají k dokonalému ozvučení. Přitom ho lze používat v 4/3/2 kanálovém zapojení.Auna zesilovač do auta se vyznačuje snadným používáním prostřednictvím snadnopřístupných regulačních prvků na přední straně.Dostupný ve zlaté a stříbrné barvě.Barevně ladící reproduktory najdete také v našem sortimentu.

Tento unikátní produkt 4 kanálový zes. do od společnosti se zárukou kvality Auna jednoduše seženete zde za akční cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 804 Kč.