6-kanálový auto zesilovač Auna AMP-CH06 5000W

Auna AMP-CH06 je odolný 6-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční... více informací »
6-kanálový auto zesilovač Auna
Značka: Auna
2 249 Kč
Ověřit dostupnost
Auna AMP-CH06 je odolný 6-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční...

Auna AMP-CH06 je odolný 6-kanálový auto zesilovač s dobrými technickými parametry a charismatickým designem.Nízkorezonanční konstrukce zaručuje bohatý zvuk, který Vás nezklame. Neúnavné válcující basy s pevně stojacími středy a volně létajícími výškami.Špičkový výkon až do 5000W max., který Vás ohromí.Vysoko a nízkoúrovňové vstupy spojují Auna zesilovač s různými zařízeními.Vzhledově přístoj spoléhá na černý základ ozdobený stříbrnou platničkou a stříbrnými lemy. Šest pod plášť šikovně schovaných LED osvětlení tvoří nepřímo LED osvětlení, které zahaluje zesilovač do jemně rozptýleného světla.
Hodně žádaný produkt máte možnost koupit právě zde tady u nás v kategorii zesilovače do auta. Připravili jsme další produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Významná značka Auna má kvalitní výrobky ! Udělejte radost sami sobě. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Auna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt 6-kanálový auto zesilovač Auna od společnosti Auna jednoduše najdete v naší aktuální nabídce skutečně levně! Nyní pořídíte za super cenu 2 249 Kč.