658, Pár autoreproduktorů Auna, 600 W, černá

Chlapci odAuny již od počátku vášnivě pracují na tom, aby basy byly v jejich produktech kvalitní.Nejmladšígenerace reproduktorů... více informací »
658
Značka: Auna
869 Kč
Ověřit dostupnost
Chlapci odAuny již od počátku vášnivě pracují na tom, aby basy byly v jejich produktech kvalitní.Nejmladšígenerace reproduktorů...

Chlapci odAuny již od počátku vášnivě pracují na tom, aby basy byly v jejich produktech kvalitní.Nejmladšígenerace reproduktorů od Auny ohromí 600 W maximálním výkonema stane se výhodným spoluhráčem automobilových Hi-Fi zařízení nejrůznějšího druhu, ve kterých se v podstatě každý hudební styl cítí jako doma.Reproduktorypůsobí designově nenápadně, vývojáři Auny však nedokáží zcela popřít jejich kořeny v oblasti ladění. Vystupujícíkovový koš prezentuje spolu s jinak mírným, decentním černým designem zralou verzi myšlenky designérů Auny.Kvalitní zbožíza báječnou cenu.Nejprodávanější produkt můžete pořídit právě nyní tady u nás v rubrice reproduktory do auta! Nyní získáte zlevněné produkty z této známé rubriky za super cenu.

Kvalitní produkt 658, Pár autoreproduktorů Auna, 600 W, od výrobce se zárukou kvality Auna je k dostání ještě dnes za výprodejovou cenu. Výhodně teď u nás za 869 Kč.