Aktivní reproduktor Skytec SP1200ABT, 30 cm (12″), bluetooth

Skytec SP1200ABT jeosvědčený 30 cm (12") aktivní reproduktor na ozvučování středně velkýchakcí všeho druhu.Výhodou tohoto... více informací »
Aktivní reproduktor Skytec SP1200ABT
Značka: Skytec
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Skytec SP1200ABT jeosvědčený 30 cm (12") aktivní reproduktor na ozvučování středně velkýchakcí všeho druhu.Výhodou tohoto...

Skytec SP1200ABT jeosvědčený 30 cm (12″) aktivní reproduktor na ozvučování středně velkýchakcí všeho druhu.Výhodou tohoto reproduktoru je integrované bluetooth rozhraní, které umožňujevytváření propojení s bluetooth zařízeními, jako jsou smartphony či PC dongle anásledné přehrávání hudby bez použití jakýchkoliv kabelů.Mikrofonní vstup a samostatná mikrofonní sekce poslouží při ozvučování pěveckýa přednáškových zaměřených akcí, jako jsou reklamní akce, semináře čí karaokepárty.Díky 2 pásmovému ekvalizéru lze zvukový obraz zařízení přizpůsobit prostorovýmpodmínkám a žánru.Kromě toho je Skytec SP1200BT vybaven USB a SD vstupy pro přímé přehráváníhudby z USB klíčů a SD karet.Pomocí XLR linkového výstupu můžete zařízení propojit s dalším aktivnímreproduktorem.Výhodou tohoto reproduktoru je univerzální použití – kromě umístění na stojanuje díky ABS konstrukci vhodný i pro pódiové použití.Kovová mřížka a praktické úchyty se osvědčí hlavně při použití v exteriéru.Promyšlená technika za výbornou cenu.Prosíme, všimněte si, že k reproduktoru lze připojit maximálně jedno bluetoothzařízení.

Tento diskontní výrobek Aktivní reproduktor Skytec SP1200ABT, 30 cm od výrobce s dobrým jménem Skytec je dostupný právě teď v nabídce za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 6 199 Kč.