Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BH, AUX, dub

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo... více informací »
Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BH
Značka: Auna
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo...

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo reproduktorů.Tento aktivní subwoofer je vybaven samostatným regulátorem hlasitosti, fáze afrekvenčního rozsahu, díky čemuž se dokáže plně přizpůsobit prostorovýmpodmínkám i žánru.25 cm basový reproduktor vytváří v kombinaci s nízkorezonanční dřevěnoukonstrukcí vynikající zvukový obraz.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktor bez problémů zapadl do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design dubového dřeva a odnímatelný kryt.
Kvalitní a oblíbený produkt jde pořídit teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii aktivní hifi subwoofery. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny!

Tento kvalitní a levný produkt Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BH, od výrobce s dlouholetou historií Auna najdete právě teď v nabídce levně! Nyní lze objednat jen za 3 099 Kč.