Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BK, AUX, černý

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo... více informací »
Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BK
Značka: Auna
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo...

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo reproduktorů.Tento aktivní subwoofer je vybaven samostatným regulátorem hlasitosti, fáze afrekvenčního rozsahu, díky čemuž se dokáže plně přizpůsobit prostorovýmpodmínkám i žánru.25 cm basový reproduktor vytváří v kombinaci s nízkorezonanční dřevěnoukonstrukcí vynikající zvukový obraz.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktor bez problémů zapadl do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design černé barvy a odnímatelný kryt.Designový produkt Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BK, AUX, černý lze nakoupit prostě tady a teď na našem webu v kategorii aktivní hifi subwoofery. Prozkoumejte další produkty z této populární rubriky za super ceny.

Designový kousek Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-BK, AUX, od výrobce s mnohaletou tradicí Auna jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za výhodné peníze. Nyní zakoupíte za 2 999 Kč.