Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-WH, AUX, bílý

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo... více informací »
Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-WH
Značka: Auna
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo...

Auna Linie-300-SW jeideální řešení domácího kina a perfektní doplněk všech po basových stránkáchslabších stereo reproduktorů.Tento aktivní subwoofer je vybaven samostatným regulátorem hlasitosti, fáze afrekvenčního rozsahu, díky čemuž se dokáže plně přizpůsobit prostorovýmpodmínkám i žánru.25 cm basový reproduktor vytváří v kombinaci s nízkorezonanční dřevěnoukonstrukcí vynikající zvukový obraz.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehráváníbez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktor bez problémů zapadl do každého prostoru, vsadila Auna najednoduchý a elegantní design bílé barvy a odnímatelný kryt.

Výjimečný a žádaný produkt Aktivní subwoofer Auna Linie-300-SW-WH, AUX, od společnosti s dlouholetou tradicí Auna jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze. Nyní pořídíte od 2 799 Kč.