Auna 5.1-JW, 95W RMS, multimediální surround reproduktorový systém, AUX aktivní reproduktory

Stylový 5.1 reproduktorový systém zesílí zvuk audio zařízení všeho druhu: od DVD a MP3 přehrávačů až k PC, přičemž... více informací »
Auna 5.1-JW
Značka: Auna
1 855 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový 5.1 reproduktorový systém zesílí zvuk audio zařízení všeho druhu: od DVD a MP3 přehrávačů až k PC, přičemž...

Stylový 5.1 reproduktorový systém zesílí zvuk audio zařízení všeho druhu: od DVD a MP3 přehrávačů až k PC, přičemž aktivní technika posune zvuk na nepoznaný level.Nevibrační dřevěná konstrukce a sidefiring bassreflexní subwoofer ve vzájemné spolupráci vytvoří jasný, čistý zvuk, který nezklame svými výškami ani basy.Opticky je systém lákavý přední částí v designu klavírního laku a tlumeným modrým světelným efektem, čímž dodává přístroji subtilní eleganci vhodnou do všech stylů.Před koupí zařízení prosím zkontrolujte, zda váš DVD přehrávač disponuje 5.1 cinch sadou výstupů. Ta je důležitá pro zajištění 5.1 surround zvuku, protože set nedisponuje zabudovaným surroundovým dekodérem.

Oblíbený a kvalitní produkt Auna 5.1-JW, 95W RMS, multimediální surround reproduktorový systém, AUX aktivní od skvělého a známého výrobce Auna můžete získat nyní extra výhodně. Momentálně v akci za 1 855 Kč.