Auna 77-92B gramofon, USB, SD, AUX, FM, třešeň

Auna TT-92B gramofonpředstavuje most mezi nostalgickými plotnami a moderními digitálními médii.Usiluje o přehrávání nejen... více informací »
Auna 77-92B gramofon
Značka: Auna
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Auna TT-92B gramofonpředstavuje most mezi nostalgickými plotnami a moderními digitálními médii.Usiluje o přehrávání nejen...

Auna TT-92B gramofonpředstavuje most mezi nostalgickými plotnami a moderními digitálními médii.Usiluje o přehrávání nejen formátově vázaných 12″, 10″ a 7″ vinylů, ale má i USB a SD/MMC slot. Přes ně lze přímo přehrávat MP3skladby.Zvláštnost zařízení: desky můžete přímo nahrávat! Výsledné MP3 jsou uloženypřímo na USB klíči nebo SD/MMC paměťové kartě. Z toho profituje i AUX vstup,který přebírá přehrávání z externích audio zdrojů, jako například CD přehrávač,MP3 přehrávač nebo laptop. I přes AUX vstup může být nahráváno.K dispozici je také FM tuner, aby přinesl do éteru regionální rozhlasovévysílání. Kromě toho lze zapojit gramofon Auna pomocí cinch portů do stávajícíhifi sestavy, aby byl přehráván pomocí reproduktorového systému.Opticky má gramofon Auna TT-92B čistou a minimalistickou formu. Celkový obrazje ukončen dřevěnou dýhou v barvě třešně. Tento výjimečný výrobek máte možnost získat teď tady na našem webu v populární kategorii retro gramofony! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární kategorie za extra cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží značky Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Auna 77-92B gramofon, USB, od známé společnosti Auna snadno můžete pořídit u nás právě extra výhodně. Na našich stránkách za 1 799 Kč.