Auna 928, gramofon, integrované reproduktory, 33/45 RPM

Hi-fi gramofon Auna 928 je uzpůsoben pro přehrávání desek každého druhu. Hlavní výhodou jsou integrovány fullrange reproduktory,... více informací »
Auna 928
Značka: Auna
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Hi-fi gramofon Auna 928 je uzpůsoben pro přehrávání desek každého druhu. Hlavní výhodou jsou integrovány fullrange reproduktory,...

Hi-fi gramofon Auna 928 je uzpůsoben pro přehrávání desek každého druhu. Hlavní výhodou jsou integrovány fullrange reproduktory, díky kterým na jeho provoz nejsou bezpodmínečně nutné další zařízení. Zvuk je ale možné vést pomocí jack výstupu do sluchátek nebo prostřednictvím linkového výstupu do zesilovače nebo mixážního pultu. Gramofon má tichý řemenový pohon, který se spouští pomocí funkce auto start/stop. Před nechtěnými zásahy a prachem je zařízení chráněno krytem. Auna 928 má design jednoznačně zaměřen na funkčnost, čemuž odpovídá i jeho klasická černá barva. Hodně povedený produkt Auna 928, gramofon, integrované reproduktory, 33/45 RPM jde sehnat přímo tady na webu v oblíbené sekci gramofony. Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Známý dodavatel Auna dlouhodobě nabízí špičkové zboží .

Kvalitní a velmi žádaný produkt Auna 928, gramofon, integrované reproduktory, 33/45 od známého dodavatele Auna seženete v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 199 Kč.