Auna Areal 653 5.1kanálový surround systém 145W RMS bluetooth USB SD AUX

S 5.1 kanálovým surround systémem Auna Areal 653 sedíte uprostřed kina a prožíváte filmy, hudbu a videohry ještě intenzivněji... více informací »
Auna Areal 653 5.1kanálový surround systém 145W
Značka: Auna
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
S 5.1 kanálovým surround systémem Auna Areal 653 sedíte uprostřed kina a prožíváte filmy, hudbu a videohry ještě intenzivněji...

S 5.1 kanálovým surround systémem Auna Areal 653 sedíte uprostřed kina a prožíváte filmy, hudbu a videohry ještě intenzivněji než předtím!Technickým středobodem je aktivní subwoofer, který řídí a pohání pět satelitních reproduktorů. Sidefiring basreflexní subwoofer vytváří v souhře se satelitními reproduktory zaoblený zvuk s RMS výkonem 5x 15 W + 70 W.Surround zařízení komunikuje s přenosnými datovými nosiči jako USB klíč a MP3 přehrávač prostřednictvím USB portu na přední straně, zatímco přes SD slot můžete zapojit paměťové karty s MP3 skladbami. Bluetooth rozhraní umožňuje bezdrátové streamování hudby přes smartphone, tablet nebo notebook. Přes AUX vstup můžete s Auna Areal 653 spojit audio komponenty všeho druhu – počítač, CD přehrávač. 5.1vstup přijímá surround-sound z DVD přehrávačů a Blu-ray přehrávačů.Zřetězení reproduktorů je kabelové a díky připojovacímu diagramu na hlavní jednotce a návodu k obsluze i velmi jednoduché. Menu a nastavení zvuku nastavíte pomocí dodávaného dálkového ovládání.Opticky Vás tento surround systém okouzlí celkovým elegantním designem, který se bezproblémově snáší s většinou stylů. Kromě toho byl displej základní jednotky nenápadně zabudovaný do přední strany přístroje. Satelitní reproduktorové boxy okouzlí černou lesklou schránkou a podstavcem.S Auna Areal Bar 653 se do obývacího pokoje dostane opravdový kinofeeling!
Diskontní produkt Auna Areal 653 5.1kanálový surround systém lze sehnat rovnou tady na webu umístěný v kategorii 5.1 reproduktorové sety. Nyní můžete koupit nové výrobky z této sekce za internetové ceny! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Podívejte se také na více kvalitních produktů značky Auna. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Auna má na skladě kvalitní výrobky. za dobré ceny!

Tento akční a ve slevě produkt Auna Areal 653 5.1kanálový od kvalitní společnosti Auna jednoduše můžete najít u nás právě napořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 4 399 Kč.