Auna Beachboy stříbrný, bluetooth, baterie až 5h

Na precizní přehrávání zvuku má zařízení v konstrukci velikosti rádia , integrované dva širokopásmové reproduktory a jeden... více informací »
Auna Beachboy stříbrný
Značka: Auna
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Na precizní přehrávání zvuku má zařízení v konstrukci velikosti rádia , integrované dva širokopásmové reproduktory a jeden...

Na precizní přehrávání zvuku má zařízení v konstrukci velikosti rádia , integrované dva širokopásmové reproduktory a jeden subwoofer .Kromě toho je vybaveno FM přijímačem s 30 -místnou pamětí , USB a SD vstupy pro přehrávání MP3 z USB klíčů a SD karet a bluetooth rozhraním pro bezdrátový streaming hudby ze smartphonů, tabletů , notebooků a všech bluetooth zařízení. Díky bluetooth rozhraní můžete navíc pomocí těchto zařízení jednoduše ovládat základní funkce ( play, pause, přeskočení na další titul ) . Pro připojení dalších externích zdrojů, jako jsou MP3 a CD přehrávače, počítače a pod . , Je k dispozici AUX vstup .Integrovaná baterie zaručuje možnost dlouhého používání bez nutnosti přítomnosti elektrické zásuvky . K dobíjení slouží USB kabely, pomocí kterých můžete zařízení propojit s počítačem nebo klasickou zástrčkou . Na zjednodušení přenášení má zařízení ergonomickou úchytku .Pevná konstrukce vyrobená z MDF desek je odolná a praktická. Má tmavý strukturovaný povrch a je doplněna stříbrnými membránami .
Akční produkt Auna Beachboy stříbrný, bluetooth, máte možnost sehnat rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii bluetooth reproduktory! Připravili jsme pro vás skvělé výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Auna Beachboy stříbrný, bluetooth, značky Auna snadno získáte právě zde za parádní cenu. Aktuálně za super cenu 1 099 Kč.