Auna Belle Epoque 1908, retro stereo, bluetooth, USB, CD,MP3

Nejlepší ze dvou světů! Auna Belle Epoque 1908 Vintage stereo zařízení spojuje minulost s budoucností. Klasické možnosti... více informací »
Auna Belle Epoque 1908
Značka: Auna
4 749 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ze dvou světů! Auna Belle Epoque 1908 Vintage stereo zařízení spojuje minulost s budoucností. Klasické možnosti...

Nejlepší ze dvou světů! Auna Belle Epoque 1908 Vintage stereo zařízení spojuje minulost s budoucností. Klasické možnosti přehrávání obsahují také gramofon, který umožňuje odpovídající přehrávání vinylových záznamů, stejně jako kazetový prostor umístěný na boční straně pro obsluhu zvukových kazet. Kromě aktuálního média má retro music systém auna a USB rozhraní s podporou MP3, které je také vybaveno funkcí záznamu. Například zvukové signály lze ukládat přímo jako soubory dat MP3 na USB klíči. Vestavěný bluetooth vám umožní streamovat hudbu ve spojení s Bluetooth zařízeními, jako je laptop, smartphone nebo tablet. Diskrétně vestavěný CD přehrávač přečte běžné typy disků a záměrně řeší rozsah. Vestavěný tuner VHF / MW nabízí také další možnosti hudby. Pokud jde o vzhled, Belle Epoque 1908 stereo zařízení není nic menšího než starší bratři z minulých dob. Kromě dřevěných konstrukčních a tkaninových reproduktorů podtrhují znaky nostalgie zlaté dekorativní prvky. Vysoce kvalitní kousek Auna Belle Epoque 1908, lze zakoupit teď na webu zařazený v kategorii retro gramofony! Nyní získáte zlevněné produkty z této kategorie jednoduše online! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky Auna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super kousek Auna Belle Epoque 1908, retro stereo, bluetooth, USB, od značky s dobrým jménem Auna jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce za super peníze! Výhodně za skvělou cenu 4 749 Kč.