Auna BS-03S-BK, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů

Stojany na reproduktory Auna BS-03S-BK kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu.S... více informací »
Auna BS-03S-BK
Značka: Auna
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Stojany na reproduktory Auna BS-03S-BK kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu.S...

Stojany na reproduktory Auna BS-03S-BK kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu.S nosností 10 kg na kus a plochou 20 x 20 cm poskytují stojany na reproduktor stabilní základ dostupným reproduktorům. Umístění ve výšce cca 44 cm zvedne reproduktor na úroveň, při které se docílí optimálních akustických výsledků. Díky dodávaným hrotům lze dále optimalizovat zvukový obraz redukcí zbytečných vibrací a rezonancí.Kvalitní materiály stojanů na reproduktory Auna – tónované bezpečnostní sklo a hranatý středový sloupek z hliníku – výborně ladí s moderním zařízením. Pro posílení a udržení pořádku nabízí reproduktorové stojany možnost skrytého vedení kabelu přes integrovaný kabelový kanál s černým krytem.Vezměte prosím na vědomí, že stojany jsou dodávány jako montážní sada. Tento žádaný produkt Auna BS-03S-BK, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů lze získat právě tady na stránkách zařazený v sekci stojany a držáky pro reproduktory. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní zboží od značky Auna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Auna BS-03S-BK, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, od naší známé značky Auna k dostání tady teď se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 1 549 Kč.