Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, sklo, MDF, kanál pro kabel, včetně hrotů, dubová dýha

Stojany na reproduktory Auna BS-03S-WHOA kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu.... více informací »
Auna BS-03S-WHOA
Značka: Auna
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stojany na reproduktory Auna BS-03S-WHOA kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu....

Stojany na reproduktory Auna BS-03S-WHOA kombinují kvalitní materiály s elegantním designem a tradičními vlastnostmi produktu. Robustní čelní deska MDF s jasnou dubovou dýhou.S nosností 10 kg na kus a plochou 20 x 20 cm poskytují stojany na reproduktor stabilní základ dostupným reproduktorům. Umístění ve výšce cca 44 cm zvedne reproduktor na úroveň, při které se docílí optimálních akustických výsledků. Díky dodávaným hrotům lze dále optimalizovat zvukový obraz redukcí zbytečných vibrací a rezonancí.Kvalitní materiály stojanů na reproduktory Auna – tónované bezpečnostní sklo a hranatý středový sloupek z hliníku – výborně ladí s moderním zařízením. Pro posílení a udržení pořádku nabízí reproduktorové stojany možnost skrytého vedení kabelu přes integrovaný kabelový kanál s MDF krytem v dubovém designu.Vezměte prosím na vědomí, že stojany jsou dodávány jako montážní sada.Tento kvalitní a žádaný kousek jde získat bez obtíží na našem webu umístěný v sekci stojany a držáky pro reproduktory! Nyní získáte zlevněné produkty z této známé kategorie za super ceny! Oblíbená značka Auna vám poskytuje vysoce kvalitní zboží. za super cenu! Nabídka platí do vyprodání zásob! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Auna. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný produkt Auna BS-03S-WHOA, stojany na reproduktor, hliník, od spolehlivého výrobce Auna jednoduše seženete online za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 599 Kč.