Auna Central Park, 2.1 bluetooth reproduktor, USB, SD, přenosný

Oblíbená hudba ve smartphonu je sice vždy po ruce, ale pro společnou radost z hudby je integrovaný reproduktor příliš tichý.... více informací »
Auna Central Park
Značka: Auna
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbená hudba ve smartphonu je sice vždy po ruce, ale pro společnou radost z hudby je integrovaný reproduktor příliš tichý....

Oblíbená hudba ve smartphonu je sice vždy po ruce, ale pro společnou radost z hudby je integrovaný reproduktor příliš tichý. Bluetooth reproduktor auna Central Park nabízí pomoc: Se svými vyváženými prvky výbavy, nízkou hmotností a integrovaným akumulátorem je perfektním partnerem pro mobilní poslech hudby!Sekce připojení reproduktoru nabízí velké množství možností. Bluetooth je obzvláště komfortní řešení: smartphone nebo tablet jsou v tomto režimu bezdrátově spojeny se zařízením. Alternativně lze k zařízení auna Central Park připojit USB klíče a SD karty: Celé hudební knihovny tak najdou přístup k reproduktorům s technologií bluetooth. Přes AUX vstup se dají připojit ostatní typy médií: CD a MC přehrávače nebo laptopy jsou tedy i individuálním zdrojem hudby. Integrované FM rádio se zase postará o změnu, pokud je již vlastní hudba příliš nudná.Zvukový základ je tvořen dvěma 3 „vysokotónovými reproduktory a jedním 4“ basovým reproduktorem; regulátor basů umožňuje přizpůsobení zvukového obrazu prostorovým a hudebním okolnostem. Zvlášť praktické: s dodávaným dálkovým ovládáním lze mnoho funkcí ovládat z dálky. Neodolatelný kousek Auna Central Park, 2.1 bluetooth reproduktor, USB, SD, přenosný je k dispozici pohodlně na našich stránkách zařazený v kategorii bluetooth reproduktory! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výrobce Auna má v nabídce velmi kvalitní výrobky..

Tento zlevněný produkt Auna Central Park, 2.1 bluetooth reproduktor, s osvědčenou značkou Auna je k sehnání u nás právě skutečně výhodně! Cena od 1 099 Kč.