Auna Dark Star 2000, 2000W, 2kanálový koncový zesilovač do a

Auna Dark Star 2000 je výjimečný 2kanálový koncový zesilovač do auta ze série „Dark Star "a vyznačuje se dobrými technickými... více informací »
Auna Dark Star 2000
Značka: Auna
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Dark Star 2000 je výjimečný 2kanálový koncový zesilovač do auta ze série „Dark Star "a vyznačuje se dobrými technickými...

Auna Dark Star 2000 je výjimečný 2kanálový koncový zesilovač do auta ze série „Dark Star „a vyznačuje se dobrými technickými hodnotami a svítícím vnějškem.Kovová konstrukce nabízí vedle zaoblených rohů i technické přednosti jako regulovatelný filtr dolního propusti a nastavitelnou frekvenční výhybku.Vrcholový výkon představuje max. 2000 W, aniž by byl zvuk zkreslený i ve vysokých pozicích.Koncový zesilovač má akrylový černý kryt, který je decentně podsvícený LED světly, které dodají autu ten správný look. Tento žádaný produkt můžete sehnat právě zde na našich stránkách ve známé kategorii 2-kanálové zesilovače do auta. Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Auna. Najdete je níže na této stránce.

Designový produkt Auna Dark Star 2000, 2000W, od značky s dobrým jménem Auna seženete u nás teď za příznivou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 099 Kč.