Auna Dark Star 6000, 600 W, 6kanálový koncový zesilovač

Auna Dark Star 6000 je vyvážený 6kanálový zesilovač do auta z řady Dark Star, který se vyznačuje dobrými technickými parametry a... více informací »
Auna Dark Star 6000
Značka: Auna
1 879 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Dark Star 6000 je vyvážený 6kanálový zesilovač do auta z řady Dark Star, který se vyznačuje dobrými technickými parametry a...

Auna Dark Star 6000 je vyvážený 6kanálový zesilovač do auta z řady Dark Star, který se vyznačuje dobrými technickými parametry a působivým vzhledem. Kovová konstrukce se zaoblenými rohy ukrývá kvalitní techniku, jako je např. ovladatelný dolní propust či nastavitelná výhybka. Maximální výkon 600 wattů RMS snáší zařízení bez jakýchkoli potíží. Navenek vsadil tento zesilovač na černý akrylový kryt s decentním LED podsvícením a design orientovaný na automobilový svět.Unikátní a oblíbený kus Auna Dark Star 6000, 600 W, 6kanálový koncový je dostupný zrovna tady u nás v oblíbené rubrice 2-kanálové zesilovače do auta. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší sekce snadno online. Tento výrobce Auna poskytuje prvotřídní zboží za mimořádně nízké ceny! Podívejte se sami!

Unikátní a oblíbený kus Auna Dark Star 6000, od kvalitní značky Auna snadno můžete najít zrovna dnes v akci! Nyní můžete mít za 1 879 Kč.