Auna Goldblaster 4, pár 10 cm (4 „) auto reproduktorů, 800 W

Auna Goldblaster 4 je pár okouzlujících 10 cm (4 ") auto reproduktorů, které se vizuálně i technicky hodí na scénu.Za svůj... více informací »
Auna Goldblaster 4
Značka: Auna
499 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Goldblaster 4 je pár okouzlujících 10 cm (4 ") auto reproduktorů, které se vizuálně i technicky hodí na scénu.Za svůj...

Auna Goldblaster 4 je pár okouzlujících 10 cm (4 „) auto reproduktorů, které se vizuálně i technicky hodí na scénu.Za svůj celkový výkon 800 W vděčí duo se zlatým hrdlem zvučných mixu materiálů a membráně, jejichž hmotnost a pevnost ve středních tónech se stará o polární jasnost a zvukový obraz na hranicích výkonu bez problémů pohladí zvukovod. Srovnatelné velkoryse dimenzované ASV oscilační cívky auto reproduktorů Auna podporují reprodukci bez zkreslení a kladou reproduktory Goldblaster4 na piedestal výkonu. Neodymové výškové reproduktory obou auto reproduktorů vytvářejí (na rozdíl od jiných materiálových řešení) obzvlášť silné magnetické pole, které zvyšuje citlivost oscilační cívky a je jimi investované do optimální zvukové kvality.Reproduktory Auna Goldblaster 4 se zlatými membránami vystavují na odiv svou snahu o úspěšný výkon. Černý obal zvyšuje kontrastní působení zlatých prvků a předurčuje reproduktory Goldblaster pro montáž do tuningových a předváděcích aut.Oblíbený produkt Auna Goldblaster 4, pár 10 cm (4 „) auto reproduktorů, 800 W máte možnost pořídit bezstarostně tady na stránkách v oblíbené sekci reproduktory do auta! Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Věhlasný výrobce Auna vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty za dobrou cenu! Nové kousky každý den! Naše nabídka je široká, máme v nabídce další prověřené produkty od značky Auna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Auna Goldblaster 4, pár 10 cm (4 ") originál od výrobce Auna jednoduše můžete získat právě teď v nabídce extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.