Auna Goldblaster 6.5 pár 16,5cm (6,5 „) auto reproduktorů, 1

Auna Goldblaster 6.5 je dvojice lesklých 16,5cm (6,5 ") auto reproduktorů, která poskytuje nejen zvukový, ale i vizuální estetický... více informací »
Auna Goldblaster 6.5 pár 16
Značka: Auna
599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Goldblaster 6.5 je dvojice lesklých 16,5cm (6,5 ") auto reproduktorů, která poskytuje nejen zvukový, ale i vizuální estetický...

Auna Goldblaster 6.5 je dvojice lesklých 16,5cm (6,5 „) auto reproduktorů, která poskytuje nejen zvukový, ale i vizuální estetický zážitek.Jejich společný výkon 1200 W je docílen díky pozornému výběru materiálu a membrány, jejíž hmotnostní a pružné vlastnosti zaručují jasné tóny i při maximálním výkonu.Poměrně velké ASV oscilační cívky zvyšují výkon i výdrž reproduktorů. Neodymový materiál tweeteru obou reproduktorů se vyznačuje (na rozdíl od jiných materiálů) schopností tvorby silného magnetického pole, který zvyšuje citlivost cívek a celkově zvyšuje kvalitu zvuku.Reproduktory dokážou zaujmout i vizuálně – černé rámy silně kontrastují se zlatým středním vnitřkem, a tím jsou určeny zejména k instalaci do tuningových a show aut.

Tento velmi oblíbený výrobek Auna Goldblaster 6.5 pár 16,5cm (6,5 ") auto reproduktorů, od spolehlivého výrobce Auna máte možnost pořídit online za super cenu. Aktuálně za super cenu 599 Kč.