Auna Graceland XXL BT, jukebox s bluetooth USB SD AUX CD FM/AM

Auna Graceland XXL jukebox promění každou místnost na stylovou americkou restauraci či bar. Design zařízení je ovlivněn 50. lety,... více informací »
Auna Graceland XXL BT
Značka: Auna
12 199 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Graceland XXL jukebox promění každou místnost na stylovou americkou restauraci či bar. Design zařízení je ovlivněn 50. lety,...

Auna Graceland XXL jukebox promění každou místnost na stylovou americkou restauraci či bar. Design zařízení je ovlivněn 50. lety, avšak doplněný moderními možnostmi přehrávání. Zabudovaný FM/AM radiopřijímač s manuálním vyhledáváním stanic za pomoci frekvenční stupnice podtrhuje originální nádech. Moderní konektivita však spočívá v USB a SD slotech, díky kterým lze na zařízení přehrávat MP3 tituly z USB klíčů, MP3 přehrávačů a SD karet. Absolutní přednost tohoto jukeboxu spočívá v zabudovaném bluetooth rozhraní, přes které snadno připojíte smartphone, tablet či notebook. Prostřednictvím 3,5mm jack AUX vstupu na zadní straně lze připojit k jukeboxu další zařízení, jako například CD přehrávač či počítač. Cinch vstupy umožňují připojení přídavných reproduktorů, případně zesilovačů či mixážních pultů. Graceland XXL nabízí i CD mechaniku pro přehrávání CD / CD MP3 disků. Světlá dřevěná konstrukce doladěna do posledního detailu nechá vyniknout dekorativním chromovým prvkům. Čtyři nožičky s gumovými podložkami chrání podlahu před poškozením. Jukebox nabízí i autentické LED osvětlení se dvěma světelnými variacemi: statické světlo nebo střídání barev. Dálkový ovladač se postará o pohodlné ovládání zařízení.
Zlevněný kus Auna Graceland XXL BT, můžete najít bez problémů tu ve známé rubrice jukeboxy! Vyberte si kvalitní produkty z této známé sekce za výborné peníze. Věhlasný dodavatel Auna dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží. za překvapivě výhodné ceny. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Auna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Auna Graceland XXL BT, jukebox s bluetooth od skvělého výrobce Auna jde nakoupit tady nyní se slevou! Právě teď za cenu 12 199 Kč.