Auna Gramofon s integrovanými reproduktory ™ TBA-298

Auna TBA-298 je náš cenově nejvýhodnější gramofon.Plusy zařízení:Díky integrovaným reproduktorům jej můžete používat... více informací »
Auna Gramofon s integrovanými reproduktory ™
Značka: Auna
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Auna TBA-298 je náš cenově nejvýhodnější gramofon.Plusy zařízení:Díky integrovaným reproduktorům jej můžete používat...

Auna TBA-298 je náš cenově nejvýhodnější gramofon.Plusy zařízení:Díky integrovaným reproduktorům jej můžete používat samostatně.Pomocí linkového vstupu se dá připojit k Hi-Fi zesilovači.Kompaktní konstrukce Vám umožní umístit zařízení téměř kdekoliv. Můžete vytvářet věžové konstrukce s jinými Hi-Fi komponenty. Ochranný kryt proti prachu a jehla jsou zahrnuty v ceně a také díky nim je Auna TBA-298 opravdovým cenovým hitem.Tento gramofon je perfektní pro každého, kdo hledá cenově výhodnou alternativu pro příležitostné použití a potřebuje odolné a přenosné zařízení. Tento nejprodávanější produkt Auna Gramofon s integrovanými reproduktory ™ TBA-298 máte možnost dostat bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v sekci hifi komponenty. Připravili jsme pro vás parádní zboží z této kategorie za parádní cenu! Tato značka Auna má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky. za příznivou cenu!

Velmi oblíbený produkt Auna Gramofon s integrovanými reproduktory ™ od značky se zárukou kvality Auna snadno můžete najít právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Cenově vychází na 1 099 Kč.