Auna Jerry Lee, retro gramofon, LP, USB, černo-bílý

Chcete se vrátit do nostalgie minulých časů? Potom přineste ze sklepa své staré oblíbené desky!Se zařízením Jerry Lee od... více informací »
Auna Jerry Lee
Značka: Auna
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Chcete se vrátit do nostalgie minulých časů? Potom přineste ze sklepa své staré oblíbené desky!Se zařízením Jerry Lee od...

Chcete se vrátit do nostalgie minulých časů? Potom přineste ze sklepa své staré oblíbené desky!Se zařízením Jerry Lee od značky Auna, jeho sponami a kovovými dekoracemi v jakoby použitém designu nepřehráváte jen 3 různé velikosti desek, ale také můžete použít vaše oblíbené desky v kompaktním digitálním formátu.Zařízení má zadní USB port přes který lze LP signál jednoduše nahrávat do počítače. Zároveň je gramofon Jerry Lee tímto způsobem napájen. Vhodný USB kabel a adaptér pro připojení do sítě je součástí dodávky.Gramofon Jerry Lee od společnosti Auna nevyžaduje žádné další reproduktory, ve svém chytrém kufříku má již zabudované 2 stereo reproduktory. Dále nabízí zadní cinch vstup pro připojení externích reproduktorů. Hlasitost lze plynule nastavit přímo na zařízení pomocí otočného regulátoru.Pro pohodlnou přepravu lze gramofon jednoduše otevřít a zavřít dvěma pákovými uzávěry. Gumové nožičky zaručují dostatečnou stabilitu.Kvalitní a levný produkt lze koupit bezprostředně na stránkách ve známé sekci usb gramofony! Nyní si můžete koupit další produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel Auna poskytuje top produkty.! Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní a oblíbený kousek Auna Jerry Lee, retro gramofon, od značky se zárukou kvality Auna jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní téměř zdarma! V akci za cenu 1 499 Kč.