Auna KCD 20, stříbrné, spodně vestavné kuchyňské rádio s FM RDS, CD, USB, MP3

K navození příjemné atmosféry při vaření nabízí Auna výkonné rádio KCD 20.Do základní výbavy rádia patří FM přijímač... více informací »
Auna KCD 20
Značka: Auna
2 444 Kč
Ověřit dostupnost
K navození příjemné atmosféry při vaření nabízí Auna výkonné rádio KCD 20.Do základní výbavy rádia patří FM přijímač...

K navození příjemné atmosféry při vaření nabízí Auna výkonné rádio KCD 20.Do základní výbavy rádia patří FM přijímač s možností uložení 20 stanic. Přitom podporuje i funkci RDS, čili zobrazuje informace o interpretovi, názvu písně, alba či žánru.Ozvučení přebírají dva silné 6,5cm (1,5 „) širokopásmové reproduktory skryté za bezpečnostním krytem. Různé nastavení ekvalizéru umožňují optimální přizpůsobení zvuku. Přehledně podsvícený LCD displej zobrazuje RDS informace a ID3 tagy z MP3 hudebních titulů. V pohotovostním režimu zobrazuje aktuální čas.Přední AUX vstup slouží k připojení externích zařízení, jako např. mobilních telefonů, tabletů či notebooků. MP3 podporující USB port zase umožňuje přímé přehrávání hudby z USB paměťových médií.Další přednost rádia spočívá v nastavitelném alarmu, který v kuchyni lze využít jako časovač při vaření. Nastavitelný sleeptimer uzavírá funkcionální výbavu rádia.Rádio Auna KCD-20 lze úsporně instalovat na spodní stranu např. skříňky či poličky. Design rádia zapadne do klasicky, ale i moderně zařízených kuchyní. Přední hliníkový panel dodává přístroji nádech luxusu. Dodanou anténu lze nenápadně skrýt bez ztráty kvality signálu.Dálkový ovladač zajišťuje pohodlné ovládání, magnetické plochy na straně rádia slouží na jeho praktické uložení.
Exkluzivní produkt lze získat rovněž tady na stránkách v kategorii kuchyňská rádia! Prozkoumejte podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. To ale není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další zboží od výrobce Auna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Auna poskytuje špičkové výrobky. za mimořádně nízké ceny.

Výjimečný a žádaný produkt Auna KCD 20, stříbrné, spodně vestavné kuchyňské rádio s od společnosti se zárukou kvality Auna můžete dostat online ve výprodejové akci. Cenově vychází na 2 444 Kč.