Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, svorka, 5 m

4 dílná mikrofonní sada pro hlasové a řečnické využití na jevištích, ve zvukových studiích a pro spontánní živé... více informací »
Auna KM 02
Značka: Auna
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
4 dílná mikrofonní sada pro hlasové a řečnické využití na jevištích, ve zvukových studiích a pro spontánní živé...

4 dílná mikrofonní sada pro hlasové a řečnické využití na jevištích, ve zvukových studiích a pro spontánní živé koncerty.Tento dynamický ruční mikrofon od společnosti Auna je spolehlivým členem kapely s polyfonními zvukovými vlastnostmi a rozsáhlými možnostmi využití.Speciálně navržený pro hlasově a pěvecký orientované použití, má široký frekvenční rozsah a superkardioidní směrovou charakteristiku. Integrovaný ochranný filtr snižuje rušivé šumění a sykavky. Ergonomicky tvarovaný mikrofon je vyroben z kovu a podporuje robustní vlastnosti mikrofonního setu.Dodávaný XLR jack kabel smysluplně dotváří celkový obraz. S XLR a 6,3 mm jack konektorem lze set snadno integrovat do tradičních zvukových sestav.Mikrofonní stojan zaujme flexibilními vstupy a možnostmi nastavení, nízkou hmotností a pevným zpracováním. Nastavitelné otočné rameno rozšiřuje rozsah využití o dalších 70 cm. Pogumované koncovky chrání citlivé podlahové krytiny před poškozením a také podporují stabilitu. Pro snadnou přepravu se dají nohy stativu sklopit.Součástí dodávky jsou také kabelové úchyty pro efektivní odlehčení tahu kabelu a také mikrofonní svorka s redukčním závitem.
Tento diskontní produkt Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan můžete pořídit právě teď tady u nás v populární rubrice drátové mikrofony. Nyní koupíte akční výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní produkty od značky Auna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Auna vás obohatí o vynikající produkty !

Vysoce kvalitní produkt Auna KM 02, 4 dílný mikrofonní set, stojan na mikrofon, od výrobce Auna lze nakoupit na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 1 699 Kč.