Auna KS-1 Starlet, karaoke systém, černý

Zařízení KS-1 Starlet od společnosti Auna je univerzální karaoke systém, který udělá z každé karaoke párty něco... více informací »
Auna KS-1 Starlet
Značka: Auna
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení KS-1 Starlet od společnosti Auna je univerzální karaoke systém, který udělá z každé karaoke párty něco...

Zařízení KS-1 Starlet od společnosti Auna je univerzální karaoke systém, který udělá z každé karaoke párty něco speciálního. Díky podpoře CD + G Vám dává možnost přehrávat vlastní karaoke tituly a vytvořit si tak karaoke večer dle Vašeho přání. S dodávaným TV kabelem můžete snadno přenášet zvuk a obraz do Vašeho televizoru.Systém KS-1 Starlet od Auna je velmi vhodný i pro spontánní pěvecké pozvání bez televizoru. CD mechanika přehrává totiž každé běžně dostupné CD Vašeho oblíbeného interpreta. Kromě master hlasitosti nabízí zařízení i plynulý regulátor hlasitosti mikrofonu, echo efekt a stereo přehrávání skladby. Zvláštní funkcí je automatické ovládání hlasu (AVC), které automaticky ztiší hudbu, jakmile se do mikrofonu zpívá. I zde se nachází plynule nastavitelný regulátor, který umožňuje vstoupit do hry i tišším hlasem.Kromě dodávaného pěveckého mikrofonu je poskytnut další vstup pro druhý volitelně dostupný mikrofon. Takže ani romantickému duetu nic nestojí v cestě.Díky přehlednému ovládacímu panelu je navigace mezi tituly intuitivní. S praktickým opakováním a programovatelným pořadím přehrávání nabízí systém Auna KS-1 Starlet vše, co patří ke karaoke zařízení nejnovější generace.
Unikátní a oblíbený výrobek Auna KS-1 Starlet, karaoke systém, černý je k dispozici taky tady na stránkách ve známé sekci karaoke pro děti. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Významná značka Auna vám představuje špičkové zboží za příznivé ceny! Máme toho více, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Auna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Auna KS-1 Starlet, karaoke systém, originál od výrobce Auna je k dispozici na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Ceny již od 1 799 Kč.