Auna LED projektor EH3WS kompaktní HDMI bílý

Projektor Auna EH2WS si právem se svojí dobrou cenou vydobyl místo na trhu. Elegantní bílá konstrukce si určitě najde místo v... více informací »
Auna LED projektor EH3WS
Značka: Auna
6 749 Kč
Ověřit dostupnost
Projektor Auna EH2WS si právem se svojí dobrou cenou vydobyl místo na trhu. Elegantní bílá konstrukce si určitě najde místo v...

Projektor Auna EH2WS si právem se svojí dobrou cenou vydobyl místo na trhu. Elegantní bílá konstrukce si určitě najde místo v designových domácnostech anebo stylových zahrádkách.Jeho výborné komunikační vlastnosti se projevují širokým spektrem možností připojení. Moderní HDMI vstup otvírá možnost připojení ke široké škále HD zařízení – např. Blu-Ray, herní konzole, počítač, ale i mnohé jiné.Široké množství připojení je rozšířené o komponentní a kompozitní video vstup jako i VGA vstup, který Vám umožní připojit různé DVD přehrávače, videopřehrávače a různé jiné zařízení.Kromě toho linkový vstup a zabudovaný reproduktor umožňuje přehrávat zvuk přímo přes projektor.Optimální odstup od stěny projektoru Auna EH3WS e mezi 1,8 a 2,65 metrů a tím se Vám otevírá možnost použít ho doma, v zasedacích místnostech, na veřejných prostorech jako např. v hospodách či barech.Výborný obraz projektoru je otočitelný pomocní dálkového ovládání, a tak je výborný na promítání obrázků a různé podobné akce.Skrytou silou projektoru je lampa projektoru s provozní dobou až do 20.000 hodin.
Tento nejprodávanější produkt Auna LED projektor EH3WS kompaktní HDMI bílý můžete získat právě zde tady na našich stránkách umístěný v rubrice projektory! Vyhledejte si unikátní produkty z této kategorie v akci. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele Auna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Auna pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. za překvapivě výhodné ceny.

Kvalitní a oblíbený produkt Auna LED projektor EH3WS kompaktní od značky s dlouholetou tradicí Auna jednoduše najdete u nás pořád výhodně. Výhodně teď u nás za 6 749 Kč.
Další produkty z kategorie LED mini projektory