Auna Linie-300-WN, 80 W RMS, věžový reproduktor, bílý

Auna Linie-300 je silný věžový reproduktor s dvěma 16,5cm (6,5 ") basovými reproduktory a prvotřídním výkonem.2pásmová... více informací »
Auna Linie-300-WN
Značka: Auna
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300 je silný věžový reproduktor s dvěma 16,5cm (6,5 ") basovými reproduktory a prvotřídním výkonem.2pásmová...

Auna Linie-300 je silný věžový reproduktor s dvěma 16,5cm (6,5 „) basovými reproduktory a prvotřídním výkonem.2pásmová technika, basreflexní konstrukce a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusem vytvářejí mohutný a dynamický zvukový obraz.Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehrávání bez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace.Aby reproduktory bez problémů zapadly do každého prostoru, vsadila Auna na jednoduchý a elegantní design bílé barvy a odnímatelný kryt.
Výjimečný produkt Auna Linie-300-WN, 80 W dostanete lehce na našem webu v populární sekci sloupové reproduktory. Nyní najdete unikátní kusy ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce Auna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Auna dlouhodobě prodává kvalitní sortiment.!

Vynikající produkt Auna Linie-300-WN, 80 W RMS, věžový od dodavatele zboží Auna lze získat aktuálně za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 2 599 Kč.