Auna Linie 501 BS-BK, 100 W, dvojice regálových pasivních reproduktorů, černé

Auna Linie 501 BS jsou výkonné regálové reproduktory s 10 cm (4") středovým reproduktorem, 2,5 cm (1") výškovým reproduktorem a... více informací »
Auna Linie 501 BS-BK
Značka: Auna
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie 501 BS jsou výkonné regálové reproduktory s 10 cm (4") středovým reproduktorem, 2,5 cm (1") výškovým reproduktorem a...

Auna Linie 501 BS jsou výkonné regálové reproduktory s 10 cm (4″) středovým reproduktorem, 2,5 cm (1″) výškovým reproduktorem a RMS výkonem 50W.Reproduktory představují ideální řešení pro ozvučení v rámci domácích kin, přičemž je lze umístit na poličky nebo instalovat na stěnu. Jejich navzájem vyladěné komponenty nabízejí vyvážený, dynamický zvuk s vysokou hlasovou srozumitelností i při nízké hlasitosti. Kvalitní připojovací terminál disponuje pozlacenými kontakty a zabezpečuje nezkreslený přenos signálu.Design reproduktorů je vytvořen v souladu s nábytkem, černý povrch zapadne do každého stylu zařízení pokoje.
Hodně žádaný produkt Auna Linie 501 BS-BK, můžete získat aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci regálové reproduktory! Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární sekce za akční cenu! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Auna má v nabídce špičkový sortiment. za super peníze. Přesvědčte se sami.

Tento akční a ve slevě kousek Auna Linie 501 BS-BK, 100 W, dvojice regálových pasivních reproduktorů, od známého dodavatele Auna lze sehnat online skutečně výhodně! V akci za cenu 1 799 Kč.