Auna Linie 501 BS-WH, 100W, dvojice regálových pasivních reproduktorů, bílé

Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, která v porovnání s předchozí přináší vylepšený výkon v podobě 10cm... více informací »
Auna Linie 501 BS-WH
Značka: Auna
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, která v porovnání s předchozí přináší vylepšený výkon v podobě 10cm...

Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, která v porovnání s předchozí přináší vylepšený výkon v podobě 10cm (4 „) středového reproduktoru, 2,5cm (1“) výškového reproduktoru a výkonu 50 W RMS.Reproduktory lze jednoduše položit na police či instalovat na stěnu. Jejich navzájem vyladěné komponenty nabízejí vyvážený, dynamický zvukový obraz s vysokou srozumitelností řeči – i při nízké hlasitosti. Hodnotný připojovací terminál disponuje pozlacenými kontakty pro nezkreslený přenos signálů.Pro zajištění dokonalé souhry s různým zařízením místnosti se reproduktory vyznačují univerzálním bílým designem se snímatelným krytem reproduktorů. Zadní montážní body umožňují reproduktory instalovat na stěnu.

Akční a ve slevě produkt Auna Linie 501 BS-WH, 100W, dvojice od předního výrobce Auna snadno můžete získat momentálně opravdu levně! Nabídky od 1 799 Kč.