Auna Linie 501 CS-WN, 120W, pasivní centrální reproduktor, ořech

Auna Linie 501 CS je výkonný centrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středovými reproduktory s Phase Plug, jedním 2,5 cm (1")... více informací »
Auna Linie 501 CS-WN
Značka: Auna
1 469 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie 501 CS je výkonný centrální reproduktor s 2 x 10 cm (4") středovými reproduktory s Phase Plug, jedním 2,5 cm (1")...

Auna Linie 501 CS je výkonný centrální reproduktor s 2 x 10 cm (4″) středovými reproduktory s Phase Plug, jedním 2,5 cm (1″) výškovým reproduktorem a RMS výkonem 60W.Reproduktor představuje ideální řešení pro ozvučení v rámci domácích kin. Jeho navzájem vyladěné komponenty nabízejí vyvážený, sametově jemný, dynamický zvuk s vysokou hlasovou srozumitelností i při nízké hlasitosti. Hodnotný připojovací terminál disponuje pozlacenými kontakty a zabezpečuje nezkreslený přenos signálu.Design reproduktoru je vytvořen v souladu s nábytkem v obývacím pokoji, design ořechového dřeva vnese do každého pokoje kousek přírody. Kvalitní a žádaný produkt Auna Linie 501 CS-WN, 120W, pasivní centrální reproduktor, ořech máte možnost sehnat bez problémů tu na stránkách v populární sekci centrální reproduktory. Nyní najdete ještě ostatní kusy z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Auna prodává velmi kvalitní zboží . Přesvědčte se.

Designový kousek Auna Linie 501 CS-WN, 120W, od spolehlivé značky Auna jde koupit v naší internetové nabídce se slevou! Teď za akční cenu 1 469 Kč.