Auna Linie 501 FS BK, 280W, dvojice stojících věžovitý reproduktorů, pasivní, černé

Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, v níž se zachoval přitažlivý detail, ale vylepšili se zvukové vlastnosti... více informací »
Auna Linie 501 FS BK
Značka: Auna
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, v níž se zachoval přitažlivý detail, ale vylepšili se zvukové vlastnosti...

Napojte se na novou linii reproduktorů od výrobce Auna, v níž se zachoval přitažlivý detail, ale vylepšili se zvukové vlastnosti optimalizací frekvenční výhybky vyztužením basreflexní konstrukce.Auna Linie 501 FS je stylový stojící (věžovitý) reproduktor, který v sobě zahrnuje jeden postranní 20cm (8 „) basový reproduktor, dva 10cm (4“) středové reproduktory a jeden 2,5cm (1 „) výškový reproduktor s hliníkovým potahem. Reproduktor nabízí RMS výkon až 140 W a představuje ideální řešení pro jeho zapojení do HiFi systémů či domácích kin.Frekvenčně stabilní 3směrná technologie, basreflexní konstrukce garantující syté basy a dokonale sladěné komponenty vytvářejí na detaily bohatý zvukový obraz, který nezkresleně podává basy, výšky i středy.Optický zážitek tkví v hliníkovém potahu výškových reproduktor a ve zlaté membráně středového reproduktoru. Připojovací terminál disponuje pozlacenými kontakty na nezkreslený přenos signálů. Bílý podstavec tlumí vibrace při hlubokých tónech.Pro dokonalou souhru se zařízením místnosti má reproduktor univerzální, ale elegantní černý povrch a úzkou konstrukci.Akční a ve slevě výrobek je dostupný lehce u nás v populární sekci sloupové reproduktory! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Auna prodává kvalitní produkty.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Akční produkt Auna Linie 501 FS BK, 280W, dvojice stojících věžovitý s pečetí kvality od značky Auna jde nakoupit zde teď ve slevě. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 599 Kč.