Auna linie 501 SW BK, 500 W, aktivní subwoofer, černý

Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými... více informací »
Auna linie 501 SW BK
Značka: Auna
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými...

Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými basy.Aktivní subwoofer má samostatné ovládání hlasitosti, fáze a frekvenčního rozsahu pro úplné přizpůsobení zvuku osobnímu vkusu a prostorovým podmínkám. Dva 20cm (8 „) basové reproduktory produkují masivní basy a nízko letící basové sféry v souladu s basreflexovou skříní.Reproduktorové připojovací terminály umožňují signálový řetězec s jinými prostorovými reproduktory nebo externím zesilovačem. Protiskluzové gumové nožičky pomohou subwooferu Auna pevně stát i při hlubokých basech.Pro harmonickou souhru se zařízením bytu je subwoofer Auna linie 501 SW zkrášlen svým elegantním designem v černém provedení a odnímatelným krytem reproduktoru.
Tento levný kus můžete koupit v pohodě tu na stránkách ve známé sekci aktivní hifi subwoofery! Nyní získáte unikátní produkty z naší sekce za výborné peníze! Přední výrobce Auna dlouhodobě nabízí špičkové zboží.. Udělejte radost sami sobě!

Tento oblíbený kus Auna linie 501 SW BK, od dodavatele s dobrým jménem Auna jde sehnat ještě dnes za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 3 899 Kč.