Auna linie 501 SW WH, 500 W, aktivní subwoofer, bílý

Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými... více informací »
Auna linie 501 SW
Značka: Auna
3 674 Kč
Ověřit dostupnost
Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými...

Subwoofer Auna linie 501 SW je basově silným řešením pro použití domácího kina a optimální doplnění hifi systémů se slabými basy.Aktivní subwoofer má samostatné ovládání hlasitosti, fáze a frekvenčního rozsahu pro úplné přizpůsobení zvuku osobnímu vkusu a prostorovým podmínkám. Dva 20cm (8 „) basové reproduktory produkují masivní basy a nízko letící basové sféry v souladu s basreflexovou skříní.Reproduktorové připojovací terminály umožňují signálový řetězec s jinými prostorovými reproduktory nebo externím zesilovačem. Protiskluzové gumové nožičky pomohou subwooferu Auna pevně stát i při hlubokých basech.Pro harmonickou souhru se zařízením bytu je subwoofer Auna linie 501 SW zkrášlen svým elegantním designem v bílém provedení a odnímatelným krytem reproduktoru.

Oblíbený a kvalitní kus Auna linie 501 SW od společnosti s předním postavením na trhu Auna naleznete v naší online nabídce za báječnou cenu. V akci od 3 674 Kč.