Auna NR-620, stereo zařízení, gramofon, krémové, MP3 záznam

Auna NR-620 je kvalitní stereo zařízení s neogotickým designem, připraveny splnit jak tradiční, tak moderní požadavky.Podstatným... více informací »
Auna NR-620
Značka: Auna
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Auna NR-620 je kvalitní stereo zařízení s neogotickým designem, připraveny splnit jak tradiční, tak moderní požadavky.Podstatným...

Auna NR-620 je kvalitní stereo zařízení s neogotickým designem, připraveny splnit jak tradiční, tak moderní požadavky.Podstatným středobodem zařízení je gramofon ukrytý pod masivní dřevěnou vrchní deskou, který ve spolupráci s kazetovou mechanikou umístěnou na boku a CD přehrávačem s podporou MP3 umožňuje přehrávání nejčastěji využívaných médií 20. století.Kromě toho je zařízení vybaveno širokým spektrem portů.Ty jsou přizpůsobeny pro komunikaci s moderními zařízeními.Na přímé přehrávání hudby z USB klíčů, MP3 přehrávačů a SD karet slouží vpředu umístěné USB a SD vstupy, které sehrávají klíčovou roli i při digitalizaci desek, kazet a CD nosičů do formátu MP3.Prostřednictvím nich se totiž ukládají vzniklá data, která se na USB klíčích a SD kartách dají jednoduše a rychle přenést do počítače.Funkční spektrum zařízení uzavírá integrovaný AM/FM tuner pro příjem vysílání regionálních rozhlasových stanic.Díky bohatému balíčku funkcí a integrovaným reproduktorům představuje Auna NR-620 komplexní a zároveň dost kompaktní řešení vhodné k umístění do každého obývacího pokoje.Stereo reproduktory tohoto systému se vyznačují sytým zvukovým obrazem, který je možné v případě potřeby obohatit zapínatelným bassboostem a – pomocí linkového výstupu – i externím hi-fi zesilovačem.Design zařízení Auna NR-620 sympaticky připomíná 40. a 50. léta minulého století, díky čemuž je nejen velmi funkčním, ale i stylovým doplňkem, což ocení zejména uživatelé se smyslem pro historii.
Akční a ve slevě produkt Auna NR-620, stereo zařízení, je k dispozici jednoduše na našich stránkách v populární rubrice hifi věže! Mrkněte na akční výrobky z této populární rubriky za výborné peníze. Významný výrobce Auna má k dispozici kvalitní zboží..

Vysoce kvalitní produkt Auna NR-620, stereo zařízení, gramofon, od výrobce s mnohaletou tradicí Auna můžete dostat v naší aktuální nabídce extra se slevou. Akční cena od 4 599 Kč.