Auna PA-1200, 500 W max., Fullrange PA reproduktor, 12″ basový reproduktor

PA reproduktor Auna PA-1200 je kompetentním partnerem při ozvučení malých až středně velkých oslav a akcí.PA reproduktor má dva... více informací »
Auna PA-1200
Značka: Auna
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
PA reproduktor Auna PA-1200 je kompetentním partnerem při ozvučení malých až středně velkých oslav a akcí.PA reproduktor má dva...

PA reproduktor Auna PA-1200 je kompetentním partnerem při ozvučení malých až středně velkých oslav a akcí.PA reproduktor má dva basreflexové otvory, které rozšiřují frekvenční rozsah až do nejhlubších oblastí tónů a zajistí silné basy. Ty jsou vytvářeny maximálně vytíženým 12″ (33 cm) basovým reproduktorem, jehož reliéfní membrána masivně přispívá ke snížení rušivého dílčího kmitání. Silné a dynamické střední tóny vznikají v exponenciálním reproduktoru, zatímco dva další exponenciální reproduktory se starají o křišťálově čisté výšky.Zvláštní pozornost věnuje společnost Auna u PA reproduktorů PA-1200 dobrým přepravním vlastnostem a robustnosti, aby dlouho mohly sloužit svému účelu ozvučování akcí. Stabilní skříně jsou vybaveny profesionálním textilním potahem, který poskytuje ochranu proti úderu a nárazu. Všechny rohy jsou zabezpečeny plastovými krytkami, zatímco čtyři gumové nožičky poskytují bezpečné umístění bez vibrací. Pro instalaci na stativu se nachází zdola reproduktoru připojení pro stativ. Oboustranně zapuštěné rukojeti umožňují pohodlnou přepravu. Stabilní stereo připojovací svorky mají vše pod kontrolou.Výjimečný a žádaný produkt Auna PA-1200, 500 W max., Fullrange PA reproduktor, 12″ basový reproduktor můžete pořídit v pohodě tu na stránkách ve známé kategorii pasivní reproduktory a reproboxy! Nyní najdete parádní produkty z naší rubriky za super cenu. V očích zákazníků populární značka Auna vyrábí vysoce kvalitní zboží. za skutečně nízé ceny! A to ještě není vše.

Zajímavý výrobek Auna PA-1200, 500 W od předního výrobce Auna snadno pořídíte zde teď extra se slevou. Akční ceny od 2 099 Kč.