Auna PA-800, fullrange PA reproduktory, pár, 8 „basový reproduktor

PA reproduktory Auna PA-800 jsou kompetentním partnerem při ozvučení malých a středně velkých oslav a akcí.Oba PA reproduktory... více informací »
Auna PA-800
Značka: Auna
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
PA reproduktory Auna PA-800 jsou kompetentním partnerem při ozvučení malých a středně velkých oslav a akcí.Oba PA reproduktory...

PA reproduktory Auna PA-800 jsou kompetentním partnerem při ozvučení malých a středně velkých oslav a akcí.Oba PA reproduktory mají dva basreflexové otvory, které rozšiřují frekvenční rozsah až do nejhlubších oblastí tónů a zajistí silné basy. Ty jsou vytvářeny maximálně vytěženými 8″ (20cm) basovými reproduktory, jejichž reliéfní membrána masivně přispívá ke snížení rušivého dílčího kmitání. Střední a vysoké tóny vznikají v exponenciálních reproduktorech, které se starají o dynamické středy a křišťálově čisté výšky.Zvláštní pozornost věnuje společnost Auna u PA reproduktorů PA-800 na dobré přepravní vlastnosti a robustnost, aby dlouho mohly sloužit svému účelu ozvučování akcí. Stabilní skříně jsou vybaveny profesionálním textilním potahem, který poskytuje ochranu proti úderu a nárazu. Všechny rohy jsou zabezpečeny plastovými krytkami, zatímco čtyři gumové nožičky poskytují bezpečné umístění bez vibrací. Oboustranně zapuštěné rukojeti umožňují pohodlnou přepravu. Stabilní stereo připojovací svorky mají vše pod kontrolou.

Levný produkt Auna PA-800, fullrange PA reproduktory, pár, od výrobce s dlouholetou historií Auna jde získat právě teď skutečně výhodně! Teď za akční cenu 2 399 Kč.