Auna Pár pas. reproduktorů Linie-300-SF-BK, černé, 70 W RMS

Auna Linie-300-BK jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika... více informací »
Auna Pár pas. reproduktorů Linie-300-SF-BK
Značka: Auna
1 172 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-BK jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika...

Auna Linie-300-BK jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4″) basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusem vytvářejí mohutný a dynamický zvuk. Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehrávání bez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace. Aby reproduktory bez problémů zapadly do každého prostoru, vsadila Auna na jednoduchý a elegantní design černé barvy a odnímatelné kryty. Zlevněný produkt Auna Pár pas. reproduktorů lze nakoupit mimo jiné tady u nás zařazený v sekci regálové reproduktory. Nyní pořídíte ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie ve slevě!

Zajímavý kousek Auna Pár pas. reproduktorů od našeho známého výrobce Auna dostanete zde extra se slevou. Aktuálně za super cenu 1 172 Kč.