Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-BH, buk, 70 W RMS

Auna Linie-300-BH jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika... více informací »
Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-BH
Značka: Auna
877 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-BH jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika...

Auna Linie-300-BH jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4″) basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusem vytvářejí mohutný a dynamický zvuk. Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehrávání bez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace. Aby reproduktory bez problémů zapadly do každého prostoru, vsadila Auna na jednoduchý a elegantní design bukového dřeva a odnímatelné kryty.
Tento neodolatelný kousek Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-BH, buk, 70 W RMS máte možnost získat bez obtíží tu v kategorii regálové reproduktory! Mrkněte na skvělé produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu.

Povedený produkt Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-BH, buk, od známé společnosti Auna je k dostání na našich stránkách se slevou! Momentálně k dispozici za 877 Kč.