Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-WN, ořech, 70 W RMS

Auna Linie-300-WN jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika... více informací »
Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-WN
Značka: Auna
1 020 Kč
Ověřit dostupnost
Auna Linie-300-WN jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4") basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika...

Auna Linie-300-WN jsou silné kompaktní reproduktory s 10 cm (4″) basovými reproduktory s prvotřídním výkonem. 2 pásmová technika a dobře sladěné komponenty v kombinaci s dřevěným korpusem vytvářejí mohutný a dynamický zvuk. Kvalitní pozlacené reproduktorové svorky zajišťují ničím nerušené přehrávání bez jakýchkoli ztrát a protiskluzové podložky efektivně tlumí vibrace. Aby reproduktory bez problémů zapadly do každého prostoru, vsadila Auna na jednoduchý a elegantní design ořechového dřeva a odnímatelné kryty.
Vysoce kvalitní produkt pořídíte teď tady na stránkách umístěný v sekci regálové reproduktory! Vyhledejte si další produkty z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Tento zlevněný kus Auna Pár pasivních repro. Linie-300-SF-WN, ořech, 70 od výrobce s mnohaletou tradicí Auna jde pořídit momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 1 020 Kč.