Auna Pár stojanů na reproduktory, sklo, hliník, s nosností <10 kg

Stojany na reproduktory Auna vsadili na moderní a zároveň elegantní materiály, jakými jsou sklo a hliník.Každý reproduktorový... více informací »
Auna Pár stojanů na reproduktory
Značka: Auna
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stojany na reproduktory Auna vsadili na moderní a zároveň elegantní materiály, jakými jsou sklo a hliník.Každý reproduktorový...

Stojany na reproduktory Auna vsadili na moderní a zároveň elegantní materiály, jakými jsou sklo a hliník.Každý reproduktorový stojan má nosnost 10 kg a rozměry horního podstavce 20 x 25 cm. Možnost umístění většiny dostupných satelitních a HiFi reproduktorů. Díky výšce 46 cm jsou na optimální úrovni šíření zvuku.Tónované, bezpečnostní sklo a nohy z hliníku se hodí do jakéhokoliv prostoru. Ba co víc, nabízejí možnost skrýt vedení kabelů.Pozor, stojany se dodávají jako montážní sada, jejich složení trvá cca 10 min.
Hodně povedený výrobek lze pořídit právě teď tu na našem webu ve známé kategorii stojany a držáky pro reproduktory. Vyhledejte si zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Auna. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Auna pro své zákazníky poskytuje top výrobky levně! Udělejte radost sami sobě.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Auna Pár stojanů na reproduktory, sklo, od známého výrobce Auna jde pořídit u nás právě pořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 099 Kč.