Auna Peggy Sue, retro gramofon, LP, USB, černý

Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z... více informací »
Auna Peggy Sue
Značka: Auna
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z...

Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z 50. let, je nový přenosný deskový přehrávač Peggy Sue od značky Auna. Nejen že přehrává 3 různé velikosti desek, ale také můžete použít vaše oblíbené desky v kompaktním digitálním formátu. Zařízení má zadní USB port, přes který lze LP signál jednoduše nahrávat do počítače. Zároveň je gramofon Peggy Sue tímto způsobem zásobován proudem. Vhodný USB kabel a adaptér pro připojení do sítě je součástí dodávky. Gramofon Peggy Sue od společnosti Auna nevyžaduje žádné další reproduktory, ve svém chytrém kufříku má již zabudované 2 stereo reproduktory. Přesto nabízí zadní cinch vstup možnost připojení externích reproduktorů. Hlasitost lze plynule nastavit přímo na zařízení pomocí otočného regulátoru.

Oblíbený a akční kousek Auna Peggy Sue, retro od značky s dlouholetou tradicí Auna je k dispozici aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Výhodně za super cenu 1 299 Kč.