Auna Peggy Sue, retro gramofon, LP, USB, hnědý

Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z... více informací »
Auna Peggy Sue
Značka: Auna
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z...

Nastal čas vytáhnout své staré oblíbené desky a oprášit nostalgii starých časů. Co se na první pohled zdá jako retro kufr z 50. let, je nový přenosný deskový přehrávač Peggy Sue od značky Auna. Nejen že přehrává 3 různé velikosti desek, ale také můžete použít vaše oblíbené desky v kompaktním digitálním formátu. Zařízení má zadní USB port, přes který lze LP signál jednoduše nahrávat do počítače. Zároveň je gramofon Peggy Sue tímto způsobem zásobován proudem. Vhodný USB kabel a adaptér pro připojení do sítě je součástí dodávky. Gramofon Peggy Sue od společnosti Auna nevyžaduje žádné další reproduktory, ve svém chytrém kufříku má již zabudované 2 stereo reproduktory. Přesto nabízí zadní cinch vstup možnost připojení externích reproduktorů. Hlasitost lze plynule nastavit přímo na zařízení pomocí otočného regulátoru. Oblíbený produkt jde nakoupit přímo tu na našich stránkách ve známé sekci hifi a mikrosystémy! Pořiďte si další zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. Dodavatel Auna vám poskytuje velmi kvalitní produkty . Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od výrobce Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Auna Peggy Sue, retro gramofon, od společnosti s výborným jménem Auna snadno můžete sehnat právě teď u nás v bezva akci. Akční cena již od 1 499 Kč.