Auna Poolboy, bleutooth reproduktor, černý, USB, AUX, vodotě

Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši... více informací »
Auna Poolboy
Značka: Auna
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši...

Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši oblíbenou hudby opravdu kdekoliv.Voda či vlhkost pro tento bluetooth reproduktor totiž neznamenají žádný problém.Pokud se zařízení dostane do kontaktu s vodou, hraje dál, jakoby se nic nedělo.Jeho konstrukce je chráněna gumovým okrajem, který ji navíc izoluje od podložky.Integrované fullrange reproduktory zajišťují dynamický stereo, vestavěný mikrofon umožňuje handsfree telefonování a díky integrované baterii nabíjené pomocí USB portu se reproduktor Auna Poolboy navíc dokáže na několik hodin osvobodit od závislosti na elektrickém proudu.
Vynikající produkt Auna Poolboy, bleutooth reproduktor, černý, USB, AUX, vodotě můžete nakoupit bezstarostně tu v populární sekci bluetooth reproduktory! Nyní si můžete pořídit nové produkty z naší sekce v akci. Oblíbený výrobce Auna vyrábí kvalitní produkty.. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Auna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Auna Poolboy, bleutooth reproduktor, černý, USB, AUX, od našeho předního výrobce Auna pohodlně získáte v aktuální nabídce za výborné peníze! Aktuálně za super cenu 1 399 Kč.