Auna Pro Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3, 4 kanály

Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3 je vybaven dvěma dynamickými a dvěma headsetovými mikrofony, které... více informací »
Auna Pro Bezdrátový mikrofonní set auna
Značka: Auna Pro
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3 je vybaven dvěma dynamickými a dvěma headsetovými mikrofony, které...

Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3 je vybaven dvěma dynamickými a dvěma headsetovými mikrofony, které zpěvákům, přednášejícím, dražitelům a jiným profesionálům umožní sebevědomé vystupování bez omezování.Díky bezdrátové technologii se jeho uživatelé totiž osvobodí od kabelů a budou moci např. interaktivně spolupracovat s publikem.Pomocí XLR a 6,3mm výstupů se systém dá propojit se všemi klasickými audio setupy.Kromě toho má energeticky úsporné konstrukce, které umožňují vícehodinové používání bez nepříjemného přerušování.
Tento neodolatelný produkt Auna Pro Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3, můžete získat právě tady u nás umístěný v kategorii bezdrátové mikrofony! Prozkoumejte akční kusy ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Auna Pro dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty. za výborné peníze. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Auna Pro. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající výrobek Auna Pro Bezdrátový mikrofonní set auna Pro UHF-550 Quartett3, od oblíbené značky Auna Pro je k sehnání u nás nyní extra výhodně! Nabídky již od 5 699 Kč.