Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR

Studiový mikrofon auna Pro CM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a... více informací »
Auna Pro CM001B studiový
Značka: Auna Pro
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Studiový mikrofon auna Pro CM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a...

Studiový mikrofon auna Pro CM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a širokému frekvenčnímu rozsahuse ideálně hodí pro jevištní vystoupení i nástrojové a pěvecké nahrávky.Profesionálnímu mikrofonu auna Pro je blízké i použití jako prostředek provytvoření vlastních podcastů a vlastních rádiových a rozhlasových produkcí.Především velká 32 mm kondenzátorová vložka, jejíž membrány jsou vyrobeny zezlata, a vynikající kardioidní charakteristika poskytují ideální předpoklady prostudiové produkce, domácí nahrávky a live nahrávání.Kromě toho má studiový mikrofon auna Pro integrovaný low cut filtr, který je možnév případě potřeby aktivovat pomocí spínače, ukrytého v konstrukci. Napájeníprobíhá přes 48 V phantom napájení.Pavouk umožňuje upevnění profesionálního mikrofonu na mikrofonní stativ s5/3″ závitem, který se umí přizpůsobit díky dodávanému adaptéru i na 5/8″závit.Robustní těžké mosazné tělo mikrofonu CM001B je extrémně odolné proti otřesům aškrábancům. Matné černé zbarvení mu dává nadčasový design. Při přepravě chránímikrofon před poškozením ochranné pouzdro. Tento žádaný produkt Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR seženete mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kondenzátorové mikrofony. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné sekci za super peníze. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Auna Pro. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Auna Pro CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, od spolehlivé značky Auna Pro jednoduše pořídíte nyní za parádní cenu. Nyní můžete mít za 1 199 Kč.