Auna Pro Duett Quartett Fix V2, 4 kanálový UHF bezdrátový mikrofonní set, dosah 50 m

Zařízení auna Pro Duett Quartett Fix V2 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické... více informací »
Auna Pro Duett Quartett Fix V2
Značka: Auna Pro
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení auna Pro Duett Quartett Fix V2 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické...

Zařízení auna Pro Duett Quartett Fix V2 je UHF bezdrátový mikrofonní set, který odborně a všestranně pokrývá praktické požadavky různých událostí.Bezdrátový set mikrofonů přináší 2 dynamické ruční mikrofony a 2 náhlavní mikrofony, které zachycují repertoár zpěváků, řečníků a předávají jej dál. Díky UHF technologii krátkých vln pokryje bezdrátový systém auna Pro Duett Quartett Fix V2 i vzdálenost až 50 m.S XLR a 6,3 mm jack výstupy lze systém jednoduše integrovat do všech běžných zvukových sestav.Díky energeticky efektivní konstrukci funguje zařízení auna Pro Duett Quartett Fix V2 i několik hodin a je vhodné zejména pro použití při celovečerních událostech. Dodávaný přenosný kufřík má ochranné polstrování, které bezpečně dopraví veškerý obsah z bodu A do bodu B.

Hodně oblíbený výrobek Auna Pro Duett Quartett Fix V2, 4 kanálový od známého výrobce Auna Pro snadno najdete aktuálně za výborné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 4 099 Kč.